Paslanmaz Askılı Raflar

Temiz, şık ve Modern: Sistem hava depolanan öğeler üzerinde dolaşmasını sağlar ve toz toplama engellemeye yardımcı olur. 

Raflar; Çubuklardan meydana gelmiş hasır köşeler ve ortak takviye zigzag seklinde birbirine puntalanmış sağlam yapıya sahip, köşelerde konik parçalar poliamid ayak tutucuları sıkar. 

Ayaklar; ø 25 mm borudan, her 25 mm'de ayar boğumu bulunan üst kısmı tapa ile kapalı alt kısmı ise ayar vidali boru ayaktır. 

Paslanmaz Çelik (INOX); 304 kalite paslanmaz çelikten mamül, çizilmeye ve oksidasyona karşı son derece dayanıklı ve sert yüzey icin elektropolisaj yapılmış, soğuk odalar, ıslak ve nemli ortamlar için ideal bir ürün. 

Toz boyalı; Elektrostatik olarak malzemeye uygulanmış ve 200 derecede fırınlanmıştır. Dekoratif amaçlı ev, ofis ve kuru depolar için uygun bir üründür 

Bazı Kullanım Alanları: Endüstriyel mutfak, Otel ve Restoranların endustriyel mutfakları, Yurt ve Hastanelerin endustriyel mutfakları, Endüstriyel Sanayi İşletmeleri mutfakları, Spor Klüpleri, Saç Vücüt Bakım Merkezleri, Apart Oteller ve Sosyal Tesislerin endüstriyel mutfak alanları, Yat, Gemi mutfakları ve Sosyal Tesislerin endustriyel mutfak alanları, Kamu Kurumları, Şantiye mutfakları vb. gibi endüstriyel mutfak kullanımının olduğu her alanda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz